wróć
english polski
Modemy SHDSL i FO DSLAM MiniFlex SHDSL FO DSLAM

Modemy i karty z różnymi interfejsami o przepustowości do 15,2Mbps po 1 parze lub 60.4Mbps po 4 parach z regeneratorami (obudowy doziemne IP68) oraz DSLAM dla 10x kart SHDSL.bis i FOM. Dostępne wersje przemysłowe.

Modemy i Mediakonwerter FOM Modem optyczny FG-FOM16E

Multipleksery światłowodowe m.in. z Gigabit Ethernet i E1 (75Ohm i/lub 120Ohm), także z wymiennymi kartami typu plug-in z dodatkowymi interfejsami oraz Mediakonwerter łączący sieci SHDSL.bis i światłowodowe

Routery WAN/WWAN Teldat Router MPLS Teldat Atlas 360

Niezawodne routery i modemy z pełnym IPSec dla sieci MPLS DMVPN z backupem po LTE oraz routery mobilne udostępniające WiFi pasażerom pojazdów (aplikacje hotspot). Alternatywne rozwiązanie dla Cisco (produkt hiszpańsko-niemiecki) z CLI Cisco like.

Router/VoIP Bintec-Elmeg VDSL LTE VPN router bintec RS353jv-4G

Szeroki wybór routerów, modemów (ADSL/VDSL/LTE/WiFi), Access Point, centrali telefonicznych i telefonów VoIP niemieckiego producenta. Niezwykle funkcjonalny, a przy tym czytelny i prosty interfejs graficzny do konfiguracji.

Memotec NetPerformer Router Memotec NetPerformer

Wielofunkcyjne routery do budowy naziemnych i satelitarnych sieci instytucjonalnych WAN z VoIP i kompresją głosu oraz danych przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników

Patchcordy światłowodowe E2000/APC R&M

Produkcja patchcordów i pigtaili światłowodowych wraz z certyfikatem R&M dla złączy E2000. Patchcordy w peszlu oraz rozszycia kabli wielowłóknowych FiberQuick. Krótkie terminy realizacji. Bezkompromisowa jakość.

Aktualności
Copyright © 2024 Teletra Komtrans Projekt i realizacja Mercatum