wróć
english polski

O nas

Teletra Komtrans istnieje na polskim rynku telekomunikacyjnym od 1991 roku. Dysponując odpowiednią kadrą techniczną, wywodzacą się z dawnych zakładów WZT Telkom Teletra, nasza firma mogła od początku działalności zagwarantować świadczenie profesjonalnych usług w zakresie telekomunikacji oraz możliwość prowadzenia prac badawczych.

Specjalizujemy się w produkcji patchcordów światłowodowych i sprzedaży urządzeń telekomunikacyjnych wraz z usługami instalacyjno-uruchomieniowymi. Głównym celem działalności jest oferowanie wysokiej jakości urządzeń i usług, których poziom technologiczny pozwala zaspokoić potrzeby klientów.

Pozycja firmy została potwierdzona nagrodą Złoty Laur magazynu INFOTEL 2009 za „szczególny wkład w rozwój komunikacji elektronicznej.”

Podczas targów CEBIT 2012 zostaliśmy uhonorowani przez naszego wieloletniego partnera – firmę Memotec (Comtech EF Data) z Kanady nagrodą MEMOTEC SALES AWARD 2011 za wyniki sprzedaży urządzeń Memotec NetPerformer stosowanych w sieciach teletransmisyjnych Policji.

Copyright © 2024 Teletra Komtrans Projekt i realizacja Mercatum