wróć
english polski

Mediakonwerter TRENDnet

TRENDnet TFC-1000S40D3 / TFC-1000S40D5
(Version C.1.1R)

TFC-1600 & TFC-1600MM

TFC-1000S40D3TFC-1000S40D3 to dwukierunkowy inteligentny konwerter światłowodowy działający jako samodzielny modem. Przystosowany jest również do pracy w obudowach TFC-1600. Konwerter pracuje w dwóch zakresach fal światła jednomodowego i posiada światłowodowe złącze typu SC SM. Wspiera raportowanie SNMP port-based i oferuje zasięg  do 40 km. Należy go używać łącznie z konwerterem TFC-1000S40D5. Posiadają wbudowane porty 1 x 1000Base-T (RJ-45) oraz 1 x 1000Base-LX (SC Simplex).

  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab 1000Base-T oraz IEEE 802.3z 1000Base-LX
  • 1 x port 1000Base-T RJ-45
  • 1 x port światłowodowy 1000Base-LX jednomodowy dwukierunkowy simplex SC
  • Posiada przełącznik DIP z trybami ustawień: Fiber (Forced / Auto-Negotiation), LLR (Enable / Disable)
  • Wsparcie dla LLCF (Link Loss Carry Forward, Link Pass Through)
  • Wsparcie dla LLR (Link Loss Return) dla portu FX
  • Nadzór i konfiguracja trybu duplex portu Ethernet lub światłowodu, LLR, port on / off oraz informacja o braku łączności poprzez moduł zarządzający TFC-1600MM oraz obudowę TFC-1600.
  • Diody LED informujące o statusie zasilania (Power) oraz aktywności łącza (Link / Activity)
  • Możliwy montaż naścienny
  • Opcjonalny montaż w 19” obudowie z redundantnym zasilaniem (TFC-1600), w której można umieścić do 16x media konwerterów z serii TFC.
  • 3 lata ograniczonej gwarancji
  • Wsparcie dla SNMP port-level

TFC-1600 Chassis System

TFC-1600TRENDnet's TFC-1600 16-slot EIA-19" Rack-Mount Chassis System to obudowa dla 16x media konwerterów z serii TFC. Została zaprojektowana pod kątem ciągłej pracy, w związku z czym posiada podwójne wentylatory oraz redundantne zasilanie (opcja). Funkcjonalność Plug-and-Play oraz Hot-Swap umożliwia montaż lub usunięcie konwertera bez odłączania zasilania. Zastosowanie obudowy TFC-1600 eliminuje konieczność stosowania zewnętrznych zasilaczy dla media konwerterów z serii TFC. Stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku zarządzania wieloma konwerterami TRENDnet, dzięki umieszczeniu wszystkich urządzeń w jednej obudowie 19”.

  • Możliwość instalacji do 16x media konwerterów z serii TFC
  • Wskaźniki LED na przednim panelu
  • Standardowa szerokość 19” i wysokość 2U
  • Hot-Swappable; prosta i szybka podmiana konwertera i zasilania
  • Pojedynczy, wewnętrzny wentylator chłodzący zamontowany na tylnym panelu
  • Opcjonalne redundantne zasilania, zapewniające niezawodną i ciągłą pracę
  • Opcjonalny moduł zarządzający TFC-1600MM
  • Mechanizm podziału obciążenia, minimalizujący czas przestoju (dostępny tylko przy redundantnym systemie zasilania)
  • Izolacja zasilania dla każdej zatoki dla konwertera: gwarantuje każdej zatoce elektryczne odizolowaniu od innych
  • 3 lata ograniczonej gwarancji

Opcjonalny moduł zarządzający (TFC-1600MM)TFC-1600MM

  • 1x port 10/100Mbps Fast Ethernet RJ45 oraz 1x port konsoli RS-232 dla zarządzania
  • Zarządzanie poprzez interfejs WEB (Ethernet) lub linię komend (RS-232)
  • Agent SNMP
  • Dostarcza Informacji o statusie połączenia, jego szybkości i trybie pracy (Link/Connection Speed/Duplex) dla każdego konwertera w obudowie
  • Status systemu chłodzenia (wentylatory) oraz zasilania

TRENDnet TFC-1000S40D3
TRENDnet TFC-1000S40D5
TRENDnet TFC-1600
TRENDnet TFC-1600MM

Copyright © 2019 Teletra Komtrans Projekt i realizacja Mercatum